دوست دارم امروز در انشایم بگویم که چقدر به دانستن نیازمندم و شما تنها کسی هستید که می توانید دانایی را به من هدیه دهید. كلاس به واسطه حضور شما متبرک می شود.

دوست دارم امروز در انشایم بگویم که چقدر به دانستن نیازمندم و شما تنها کسی هستید که می توانید دانایی را به من هدیه دهید. كلاس به واسطه حضور شما متبرک می شود. برترین طواف معلم سعی میان شاگرد و تخته سیاه است و این طواف زیباترین لحظه های زندگی تان را می سازد. محراب شما كلاس درس است آنجا كه معبدیست راستین برای رسیدن به افق های دور خدایی شدن.
معلم ای که نفس های شما زندگی ام را طراوت می بخشد و ساحل نگاهتان دلم را آرامش، حرفهایتان چون جواهر بر صندوقچه ذهنم به یادگار می ماند و پرنده ذهنتان نامه رسان عشق و محبت است.
ای که صفای روح هستید و صبوریتان به قامت سرو، دلتان به صافی آینه و دستانتان یاری گر راه های دشوار زندگی ام است با چشمانم می بینم که چون شمع می سوزید و با گوش هایم می شنوم که صدایتان آرام آرام رسم دوستی را در گوشم زمزمه می کند، با قلبم حس می کنم که تپش ثانیه ها را آرام کرده اید، که با گچ و تخته روزهای درس را برایم خاطره ای جاودانه می کنید.
ای که با خنده هایتان کوله باری از غم را از دوشم بر می دارید، ای پنجره رو به دریای من، من با دروس شما با راز موفقیت آشنامی شوم، با آداب زندگانی انس می گیرم و به تماشای بهار می رسم.
ای که مهرتان از خورشید تابان هم تابان تر است، من با ضرب و حساب شما قضیه تالس را درک می کنم و با مساحت و حجم شما زمین را می شناسم. دفترچه خاطرات زندگی را با شما شناختم و می دانم که با یاد معلم عزیزم آن را به پایان می رسانم.
ای که با تمام توانایی هایتان تارهای وجودم را به صدا در آوردید و خواندن غزل با خدا بودن را به من آموختید و در سخت ترین لحظات زندگی، سرود سرسبزی را در وجود سرو سرودید.
ای ساحل در سکوت مانده پرهیاهو، ای معلم عزیزم! می دانم گوشه ای از سخنان گهربارتان را با هدیه کوچک انشای تبریک روز معلم جبران نمی توانم بکنم اما از اعماق وجودم از ته قلبم می گویم: دوستتان دارم.

انشاء درباره ی وطن

انشاء درباره ی مادر

انشاء درباره ی معلم

انشاء درباره ی طبیعت

ای ,معلم ,زندگی ,های ,هستید ,كلاس ,را به ,ای که ,که با ,به من ,شما متبرک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکترها فن فیلم , دانلود فیلم ertebatgostaran دنیای شیرین ریاضی golhayesajjad awareness اخبار علمی ، فرهنگی ، مذهبی پایگاه اموزشی .فن آوری عرصه دیجیتال آلبالو فقط برای دانستن!!!